O firmie

Pomerdane

Jesteśmy młodą rozwijająca się marka Ekskluzywna moda dla Twojego whippeta.

Witaj w świecie Pomerdane, gdzie pasja do mody spotyka się z miłością do chartów. Nasza specjalność? Charty od maleńkich włoszczaków do dużych chartów polskich.

Dlaczego Pomerdane?

  • Specjalizacja w Chartach - Znamy ich unikalne potrzeby, smukłą sylwetkę i charakterystyczny wygląd. Nasze ubrania są stworzone specjalnie z myślą o nich.
  • Nieprzekraczalna jakość - Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych materiałów, by zapewnić trwałość, komfort i elegancję w każdym szwie.
  • Ręczne wykonanie - Wszystkie nasze kreacje powstają z największą starannością w lokalnej szwalni, dzięki czemu możemy zagwarantować ich doskonałą jakość i wykonanie.
  • Wyjątkowy dizajn - Nie tylko podążamy za modą, ale też ją kreujemy. Dbamy o to, by nasze ubrania były nie tylko stylowe, ale przede wszystkim komfortowe dla Twojego pupila.
  • Testowane przez ekspertów - Gapia, Lola, Coco i Chu Chu i  - to one są naszymi najważniejszymi konsultantkami. Jeśli coś im pasuje i jest komfortowe, jesteśmy pewni, że spełni oczekiwania innych whippetów.
  • Misja z pasją - Wszystko zaczęło się od miłości do naszych czterech prezesek i frustracji związanej z brakiem  w naszym odczuciu stylowych ubrań na polskim rynku. Dziś jesteśmy dumni, że możemy oferować kolekcje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających właścicieli.

Odwiedź nasz sklep internetowy i przekonaj się sam, jak elegancja może połączyć się z komfortem w ubraniach dla Twojego whippeta. Pomerdane - stylowo ubrane!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl